Obal cd

Aktuální CD "LSD 2005" v prodeji zde.


Aktuální koncerty:


TOPlist

Novinky

07:51:11, 23-12-2009, Šťastné a Veselé
Přejeme Vám všem krásné a příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší vstup do Nového roku. Děkujeme za Vaši přízeň a podporu. Martin, Michal, Alan a Fifina.
22:02:03, 15-01-2009, Novinky
Ahooooj všichni v roce 2009.

Před koncem roku jsme slibovali nějaký novinky, takže tady jsou.

Možná už si někteří z Vás všimli, že máme malou „personální“ změnu. Od loňského podzimu s námi na bubny opět hraje navrátilec Alan Reisich, který nahradil Davida Švandrlíka. Pokud Vás zajímá, co bylo důvodem této změny, resp. Davidova odchodu, tak to byla jeho časová zaneprázdněnost. Pro Hnidopichy: „Prostě se na nás vys...“, tečka. Ze stejnýho důvodu nás cca před třemi lety opouštěl Alan, tak doufejme, že se kluci nebudou střídat po tříletých intervalech.

S návratem Alana jsme začali pomalu (za to však velmi jistě) připravovat materiál na nové CD. Písniček máme dost, ale jelikož jsme s přípravou na začátku, odprostíme se prozatím známé samochvály, že nová deska bude to nejlepší co jsme kdy udělali. Jiná varianta neexistuje. Nebo snad jo?????

A jsme u těch přání. Moc bychom si přáli, aby se nám desku podařilo natočit a vydat ještě letos a mohli jsme se spolu s ní občas někde veřejně ukázat.

Tak snad to ……..

Dle Vašich připomínek, že by to chtělo nějak oživit texty, tak my je teda voživíme, protože máme zase kapku víc nažito.

Pro ty z Vás, který zajímají naše rodinný poměry, máme takovej lehkej matematickej příklad: v kapele jsme 4 (Karel, Alan, Michal, Martin), jsme 4 x ženatí, 1 x rozvedeni, 1 x svobodni a do této chvíle máme dohromady asi šest dětí. Z toho se některé narodily a některé dosud jsou nemanželské. Těžko říct, který jsou na tom líp. Jinak to jsou dvě dámy a čtyři pánové. Doufáme, že je to jasný. Kdo to nepochopil, tak za to určitě může jeho učitelka matematiky ze základní školy.

To je prozatím vše, těšíme se na Vaše další připomínky.
12:47:26, 27-06-2008, Festival Prorock 2008
19. července se koná další ročník oblíbeného plzeňského festivalu Prorock, v Plzni - Hradišti. Kromě LSD na něm vystoupí i spousta jinejch kapel, všechny informace jsou na www.replayrock.cz. Tak se tam uvidíme.
12:54:35, 07-02-2008, Pozvánka na párty...
29.2. hrajeme v Plzni v klubu La Salsa, je to na terase DK Inwest čili "kulturák u Radbuzy". Vystoupení bude trochu netradiční, protože jak to tak vypadá, bude o něco delší než obvykle, čili zřejmě zazní i některé starší fláky.. Bude se pít a jásat, povinně. Přijďte taky.
Více o klubu na TADY
15:23:36, 28-11-2007, Tak máme pokřtěno...
Myslíme, že křest dévédéčka se podařil. Děkujeme všem, co nás přišli podpořit, fanouškům, bývalým spoluhráčům, fotografům, lidem z "Anděla", kámošům, prostě všem. Speciální dík patří Keňovi, kterej to DVD výborně vytvořil a ještě líp oslavil :-)
No a na závěr jedna prosba. Jestli někdo máte nějakou zajímavou fotku ze křtu nebo třeba i z jiného našeho vystoupení, budeme rádi, když nám ji pošlete mailem. Pokud nemáte nic proti, ty nejzajímavější fotky uveřejníme na těchto stránkách i s uvedením autora. Máme samozřejmě hodně fotek od "svých" fotografů, ale víc foťáků víc vídí.
Mail najdete v sekci KONTAKT.
Dík a čau.
15:22:45, 20-11-2007, Ukázky z DVD !
Můžete se podívat na ukázky z nového DVD. Obrazová kvalita těchto ukázek je ... no prostě jako na YouTube, ale pro představu jistě postačí. Tak tady je odkaz.
15:33:06, 15-10-2007, Křest nového DVD !
Všechny Vás srdečně zveme 22.11.2007 do plzeňského klubu Anděl v Bezručově ulici. Budeme tu nejen vystupovat, ale hlavně křtít své nové DVD. Bližší podrobnosti ještě upřesníme.
15:10:59, 15-10-2007, Funguje objednání DVD
V sekci SHOP už si můžete objednat naše nové DVD. Jeho cena je pouhých 99,- Kč. Při zaslání na dobírku samozřejmě počítejte s poštovným.. Na našich vystoupeních je také k mání za 99,- Kč.